Hotel SAVOY v Českých Budějovicích hodnocení

Konference v hotelu Savoy ****

Nejmodernější technické vybavení
Variabilních konferenčních prostor
Gastronomické služby, občerstvení, coffe breaky, rauty a recepce jsou zabezpečovány profesionálně vyškoleným personálem.
Technické vybavení
Dataprojektor
Projekční plocha
Wi-Fi
Klimatizace
Flipchart

 

Zvláštní příležitosti v hotelu Savoy ****

Hotel Savoy **** je skvělou volbou pro jakoukoliv speciální příležitost, ať už je to svatba, výročí, oslava narozenin, promoce či firemní večírek. Zažijete u nás nezapomenutelné zásnubní večírky, rozlučky se svobodou, křtiny a samozřejmě i oslavy sv. Valentýna. Každá událost je šitá na míru Vašim potřebám. Vždy klademe důraz na detaily, které dělají Vaši oslavu výjimečnou.

Líbánky můžete strávit v jednom z našich krásných pokojů, který pro Vás bude speciálně připraven. Náš tým se také samozřejmě postará o sekt a mísu s ovocem.

Hotel Savoy **** je pro vás dokonalé prostředí pro každou událost!

Rauty

K jakékoliv společenské akci Vám naši kuchaři dokáží připravit raut dle Vašeho přání. Raut je moderní a pohodlnou variantou slavnostního občerstvení, jeho nabídku Vám rádi sestavíme s ohledem na dobu jeho podávání (denní či večerní) a přizpůsobíme nabídku pokrmů. Hosté si pokrmy sami vybírají, v případě potřeby je přítomna i obsluha, která při podávání asistuje.

 

Silvestrovské oslavy

Silvestrovské oslavy (Silvestr) se konají vždy poslední den v roce – 31. prosince a často představují velmi veselou až bujarou oslavu.

Na Silvestra jsme pro Vás připravili bohatý raut, silvestrovský ohňostroj, živou i reprodukovanou hudbu s tanečním parketem a mnoho dalšího.

Neváhejte nás kontaktovat a prožijte tyto oslavy s námi v Hotelu Savoy****.

Smuteční hostiny

Smuteční hostiny a menší pohoštění následuje po ukončení smutečního obřadu. Smuteční hostina je událost, která slouží jako společná vzpomínka na zesnulého. Je to také okamžik, při kterém sdílíme smutek se všemi pozůstalými.

Pro uskutečnění smuteční hostiny nebo smutečního pohoštění Vám nabízíme výběr jídel a nápojů ze stálého jídelního lístku nebo podle vašeho vlastního výběru.

Salonek nebo restauraci vhodně uzpůsobíme podle počtu smutečních hostů a vytvoříme vhodnou dekoraci.
Do restaurace se, podle uspořádání, vejde až 90 osob a do salonku až 20 osob.

Bližší informace a rezervace:

Hotel Savoy
B. Smetany 2719/1a
370 01 České Budějovice

tel.: +420 387 201 719
Email: info@hotel-savoy-cb.cz

GDPR
vnitřní pravidla pro ochranu osobních údajůNapište nám